Територія обслуговування закладу

Дата: 14 грудня 2020 о 13:55, Оновлено 15 березня 2021 о 13:32

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОРОДЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 08 лютого 2021 року                                                            №10

Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Бородянської селищної ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

«Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», розглянувши лист відділу освіти Бородянської селищної ради від 01.02.2021 №01-21/110 щодо закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Бородянської селищної ради (в новій редакції), з метою забезпечення своєчасного, належного обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, виконання чинного законодавства у частині охоплення учнівської молоді повного загальною середньою освітою та на підставі ст.51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Бородянської селищної ради ВИРІШИВ:

1. Закріпити території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Бородянської селищної ради згідно зі списком, що додається.

1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Бородянської селищної ради від 06.02.2020 № 62 «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу освіти Бородянської селищної ради Кравчук Т.В.

Селищний г    О.В.Сахарук

до рішення виконкому Бородянської    селищної ради

від 08.02.2021 №10

СПИСОК

закладів загальної середньої освіти

Бородянської селищної ради, за якими закріплені відповідні території обслуговування

1. Бородянський спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІИ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів - вулиці Авіаторів, Польова, Ветеранів, Шевченка, Центральна від № 1 до № 325, Миру, Б.Хмельницького, Травнева, Житня, Поштова, Полтавська, Софії Свириденко, Ігнатова, Лесі Українки, Центральна від №2 до №234-А, Чернігівська, Черкаська, Чорновола, Селекційна, провулки Банний, Травневий, Пляжний, Здвижовий, Електриків, Рибальський, Польовий, Жиліна, Млиновий, Центральна №425, Центральна № 425-А, Центральна № 425-Б, Центральна

№427, Центральна №429, Центральна №429-А.

1. Бородянський академічний ліцей - вулиці Ботанічна, Будівельників, Довженка, Джерельна, Грушевського, Коцюбинського, Велика, Паркова, Семашка, Незалежності, Набережна, Київська, Лугова, Центральна від №353 до

№423, Ковельська, Машинобудівників, Центральна від №304 до №340, Центральна № 427-А, Пушкінська, Весела, Лісова, Садова, Європейська, Нова, Робоча, провулки Семашко, Будівельників, Коцюбинського, Грушевського.

1. Бородянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - вулиці Сільськогосподарська, Індустріальна, Заводська, Мічуріна, Південна, Ломоносова, Гагаріна, Хутірська, Ентузіастів, Вокзальна, Кирилюка, Виноградна, Квіткова, Привокзальна, Перемоги, Сонячна, Свободи, Дружби, Героїв Чорнобиля, Молодіжна, Франка, Кібенка, Чміленка, Правика, Побутовиків, Автомобілістів, Запорізька, Сумська, Чорнобильська, Дорожна, Полупанова, Приозерна, Райдужна, Абрикосова, Базарна, Тернопільська, Вишнева, провулки Шкільний, Вокзальний, Дружнянський, Залізничний, Франка.

1. Дружнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - село Дружня.

1. Комунальний заклад «Мирчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» - села Мирча, Тальське, Коблиця, Коблицький Ліс, Великий Ліс.
  2. Комунальний заклад «Новогребельський заклад загальної середньої освіти І-ІІ сту пенів - заклад дошкільної освіти» - села Нова Гребля, Вабля.
  3. Комунальний заклад «Новокорогодський заклад загальної середньої освіти І-ІГ ступенів - заклад дошкільної освіти» - села Новий Корогод, Дмитрівна, Озерщина.
  4. Майданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - села Майданівка, Вишняки, Язвинка.
  5. Опорний заклад освіти «Загальцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» - села Загальці, Нова Буда, Поташня, Бондарня, Качали, Галинка, Стара Буда, Волиця, Торф’яне, станція Спартак, Гай.
  6. Опорний заклад освіти «Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» - села Нове Залісся, Берестянка, Небрат, Шибене, Красний Ріг.
  7. Пилиповицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів -село Пилиповичі.