Увага! Увага!
з 15.02.22 по 25.02.22 учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання.
Увага!!!
З 8 лютого 2022 року повертаємося до очного режиму навчання.
Шановні здобувачі освіти та батьки!
Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ради від 31 січня 2022 року,протокол №3 заклад продовжує з 31.01.22 по 07.02.2022року освітній процес для учнів 1-11класів з використанням технологій дистанційного навчання.
Графік проведення новорічних заходів у навчальному закладі
24 грудня 2021р.
1-5 класи початок о 12.00
Святкове дійство «Новорічна казка на новий лад»
6-11 класи початок 0 15.00
Розважальна програма з конкурсами «Казкові пригоди»
Новорічні свята будуть організовані з дотриманням санітарних вимог та карантинних обмежень задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, грипу та інших захворювань.
Увага! Увага! Запрошуємо батьків, школярів та вчителів приєднатися до всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям»: 25 здавай – дітям допомагай!
Увага! Увага!
Здобувачі освіти 1-11 класів навчатимуться дистанційно
з 05 квітня по 16 квітня 2021 року.
Адміністрація навчального закладу.
З 22 по 28 березня 2021 року в ОЗО "Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" тривають весняні канікули.
Проте через запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області повернутися за парти 29 березня зможуть лише учні 1-4 класів. Здобувачі освіти 5-11 класів навчатимуться дистанційно з 29 березня по 09 квітня 2021 року.
Адміністрація навчального закладу.
Дистанційно заклад освіти працює на платформі за посиланням: https://classroom.google.com/h
З 02 грудня по 04 грудня дистанційно працюють учні 2 класу за посиланням: https://classroom.google.com/c/MTY2MjEyODQzNTUy?cjc=bwl735k
9 листопада відбудеться ювілейний радіодиктант національної єдності
9 листопада о 9:00 відбудеться вже двадцятий радіодиктант національної єдності. Чи готові ви та ваші учні до нього? Братимете участь? Не пропусттіть цю подію, адже ювілейний радіодиктант пройде з особливим розмахом!
Кілька фактів про цьогорічний диктант національної єдності:
- Текст для диктанту написав відомий письменник та видавець Іван Малкович.
- Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко.
- Читатиме текст відома акторка Римма Зюбіна.
- Ефір почнеться з короткого історичного екскурсу: ведучі розкажуть цікаві факти про диктант.
- Спецпроєкт стартуватиме у студії UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура.
- Участь у проєкті візмуть відомі українці – для них спеціально облаштують студію в читальній залі Національної бібліотеки ім. Вернадського.
Безпосередньо радіодиктант розпочнеться о 9:15.
«Щороку ми отримуємо двадцять-тридцять тисяч листів із диктантами від наших слухачів і глядачів. Усі навчальні заклади України отримають розсилку з запрошенням узяти участь у диктанті та покроковою інструкцією, як його писати. Представники дипломатичних місій – також часті учасники радіодиктанту. Але ми працюємо для всіх – у кав’ярнях, музеях, театрах, на виробництвах та в офісах – усюди писатимуть Радіодиктант національної єдності».
керівник Радіодиктанту Дмитро Хоркін
Потім у вчіх учасників буде рівно доба для того, аби надіслати роботи на перевірку. Текст диктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00.
Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.
Надіслані роботи перевірятиме спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1-2 місяців – усе залежить від кількості отриманих листів.
Осінні канікули в закладі
з 15.10.2020 по 30.10.2020
Увага!
18 вересня 2020 року на подвір'ї закладу відбудеться конкурс-виставка учнівських робіт з природного матеріалу "Щедрі дари осені"
Увага!Увага!Увага!
1 вересня 0 9.00 всіх здобувачів світи чекаємо в закладі.Для учнів 1,11 класів відбудеться свято на подвір'ї навчального закладу. Учнів 2-10 класів чекають цікаві заняття в класних кабінетах.
МАСКИ (можна із тканини) обов’язкові для всіх. Міняти їх потрібно кожних три години. Вхід до школи, рух коридорами, вихід зі школи – тільки у масці. Під час уроку у класі дозволено перебувати без маски. Забезпечують учня масками батьки із розрахунку одна маска на три години (не менше двох на день).
Вимірювання ТЕМПЕРАТУРИ поки що обов’язкове тільки для учителів і персоналу, просимо батьків щодня вимірювати температуру дітям вдома перед виходом до школи.
Просимо також нагадати вашій дитині правила миття рук.
ВХІД ДО ШКОЛИ відбуватиметься через центральний вхід та два запасні виходи. Після закінчення уроків батьки можуть зустріти дітей. Вхід батькам та будь-яким іншим особам до приміщення школи заборонений крім тих, хто супроводжує учнів з особливими потребами. Спілкування учителів і батьків здійснюємо переважно дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв’язку. Взяти довідку можна зателефонувавши класному керівнику.
НАВЧАННЯ відбуватиметься за розкладом. Діти перебуватимуть у закріпленому класі, учителі ходитимуть до них на уроки. Після кожного уроку 10-хвилинне провітрювання кабінету.
Для навчання також будуть використовуватися приміщення: спортивна зала, їдальня, подвір’я школи.
Харчування згідно графіка (1-4 класів) та діти ПБО, діти сироти, діти інваліди ЧАЕС, малозабезпечених. Також просимо індивідуально забезпечити дитину питною водою з дому. Фонтанчики працюють, але безпечніше буде мати власну пляшку води.
Доводимо до відома батьків учнів, які належать до категорій, котрим не рекомендоване перебування у закладі освіти (з хронічними легеневими хворобами, імунними розладами, цукровим діабетом тощо), що вони мають право продовжити навчання за формами здобуття освіти, що максимально відповідають потребам їхнього захисту і безпеки (наприклад, педагогічний патронаж, екстернатна, сімейна (домашня) або дистанційна форми здобуття освіти). Про наміри перейти на одну з цих форм навчання потрібно надати заяву директору школи до 1 вересня.
Поради батькам на літні канікули
Шановні батьки! Пам’ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті у школі знання і використовувати їх у домашніх умовах. Психологи рекомендують дотримуватися таких основних моментів на канікулах:
- Організуйте для вашої дитини правильний розпорядок дня (режим), дотримуйтеся його щодня;
- Організуйте дитині щоденний активний відпочинок на свіжому повітрі;
- Організуйте щоденну навчальну годину, оберіть постійний час і повторюйте навчальний матеріал;
- Постійно говоріть із дитиною (контролюйте вимову та правильність побудови висловлювань);
- Спостерігайте за поведінкою дитини, якщо у неї виникають труднощі, допомагайте їх розв’язувати, підтримуйте;
- Заведіть влітку окремий зошит «Мої враження» і допомагайте дитині щоденно записувати 2-3 речення про сьогоднішній день;
- Поважайте дитину як особистість.
Усі дорослі колись були дітьми і пам`ятають, що немає більш приємного заняття аніж нічого не робити цілими днями, а тільки дивитися телевізор, бігати з друзями по вулиці і вигадувати собі різні пригоди.
Навколо дуже багато спокус. А найбільші з них – телевізор, комп`ютер та Інтернет. Ця стаття – спроба максимально розкрити тему неконтрольованого впливу з боку віртуального світу на дитину, що проводить у ньому забагато часу.
Друже мій, телевізор
Перше, на що звертають увагу діти, яким немає чим зайнятися – телевізор. Він є у всіх і скрізь. Динамічна картинка, різноманітні шоу, фільми та переживання героїв можуть тримати увагу людини перед блакитним екраном впродовж дня. У багатьох сім`ях є кабельне або супутникове телебачення, що задовольняє потреби будь-якої аудиторії і виливає на нас тони інформації, здебільшого некорисної і навіть шкідливої для дітей до 16 років.
Уже давно минув той час, коли дитина дивилася тільки дитячі програми. Не маючи уявлення про вплив інформації на свідомість людини, діти не в змозі самостійно її відсортувати. Це завдання лягає на батьків. Технічний процес, як ми знаємо, не стоїть на місці. На сьогоднішній день сучасні телевізори оснащені функціями блокування та кодування каналів. Батьки, навіть можуть, придбати зовнішні електронні прилади, що повністю блокують телевізор в період їх відсутності.
Хотілося б відзначити перелік телеканалів за їх ефірним наповненням, які можна віднести до тих, що не бажано дивитися під час відсутності батьків. До таких, звичайно, відносяться канали еротичного характеру та такі, що транслюють насилля. Музичні канали, на кшталт М1, де транслюються кліпи з відвертими сценами. Як не дивно, але канали, що транслюють сучасні мультфільми, також бажано занести в чорний список, бо більшість з них спотворюють сприйняття реальності дитиною особливо дошкільного і раннього шкільного віку.
Необхідні кроки
На сьогоднішній день можна перераховувати безліч сторонніх факторів, що шкідливо впливають на наших дітей, промиваючи їм їх маленький несвідомий мозок. Батьки лише можуть застерегти від деяких з них. Основними серед них є ті, що згадуються в цій статті.
Коли ми на роботі, під час шкільних канікул, то найменше, що можемо зробити – це забезпечити дитині дозований доступ як до телевізора, так і до комп`ютера. Ви маєте право і можливість на деякий час заборонити, відключити, заблокувати, сховати будь-яку техніку, яку вважаєте за потрібне, для користі і безпеки вашої ж дитини. Поговоріть зі своїми дітьми, наведіть їм негативні приклади з життя, покажіть фотографії з наслідками для здоров`я або з нехарактерним емоційним станом людини, які спровокували телебачення або комп`ютер.
Не соромтеся поговорити з батьками друзів вашої дитини. Бо, звичайно, серед них знайдуться ті, хто ніколи не чув про будь-які заборони, і завжди прийде на допомогу другу, який залишився без засобів для нормального існування.
Не дайте дитині зрозуміти, що з приходом канікул для неї настала повна свобода дій в проведенні власного часу. Давайте завдання читати, малювати, писати, прибирати свої речі. І, звичайно, перевіряйте, що було зроблено, коли ви вдома.
По можливості відправляйте дітей на дачі, в села і в табори. Але ви маєте бути впевнені в умовах перебування вашої дитини в усіх аспектах.
Залишайте дітей в секціях і гуртках, якщо є кому займатися вашою дитиною, або вона вже самостійна. Декілька годин живого спілкування з друзями і здорового навантаження в жодній мірі не завадять дитині під час канікул.
Та ніщо не замінить дитині корисно проведеного часу разом зі своїми батьками. Намагайтеся знайти більше вільного часу для своїх дітей, і вони вам будуть безмежно вдячні. Ви для них найкращий друг і вчитель, навіть, якщо вони про це ще не здогадуються.
Гарного відпочинку!